StartOfertaRolety zabezpieczające

Rolety zabezpieczające

 • Firma Dom-Bud oferuje wszystkim klientom funkcjonalne rozwiązania, jeśli chodzi o montaż rolet zewnętrznych. Proponowane przez nas rolety mogą stanowić doskonałe zabezpieczenie otworów okiennych, a dzięki estetyce ich wykonania, rolety mogą doskonale komponować się z elewacją budynku, zapewniając doskonałe wykończenie. W naszej ofercie znajdą Państwo najbardziej nowoczesne i popularne systemy mocowania rolet.  

 • S y s t e m   a d a p t a c y j n y

   

  Budowa zewnętrznych rolet zabezpieczających z wykorzystaniem systemów adaptacyjnych to rozwiązanie proste i niezawodne. Rolety mocowane są na ścianie lub w ościeży z zastosowaniem skrzynki aluminiowej, która jest elementem nie tylko funkcjonalnym, lecz także dekoracyjnym – świetnie bowiem dopasowuje się do wyglądu budynku. W naszej ofercie znajdą Państwo skrzynki w dwóch rodzajach kształtów: standardowym i okrągłym  

 • foto system adaptacyjny

 • S y s t e m  p o d t y n k o w y   INTEGRO

  System podtynkowy INTEGRO dla rolet zabezpieczających to ciekawa propozycja dla wszystkich tych klientów, którzy poszukują rozwiązań przede wszystkim funkcjonalnych. Skrzynka z nawojem pancerza roletowego mocowana jest pod warstwą tynku nad otworem okiennym, dzięki czemu jest niewidoczna zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz.

   

  Zalety systemu INTEGRO:

   

  1. Zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną

  2. Zapewnia dyskretne wkomponowanie skrzynki rolety w fasadę budynku

  3. Pokrywa rewizyjna umieszczona w skrzynce pozwala na wykonanie konserwacji elementów mechanicznych rolety z zewnątrz budynku

 • foto system integro

 • S y s t e m   n a o k i e n n y   PVC

   Podstawową zaletą systemu naokiennego PVC jest łatwość i szybkość montażu ponieważ roleta staje się w tym systemie integralną częścią otworu okiennego, dzięki temu, że mocuje się ją do ramy okna. Dobre właściwości termiczne zapewniają wkładki styropianowe, a pokrywa rewizyjna otwierana jest od dołu, co umożliwia swobodne zabudowanie np. płytą kartonowo-gipsową Oferowane przez firmę Dom-Bud rolety dostępne są w dwóch kolorach podstawowych: białym i brązowym, ale możliwy jest także wybór rolet z okleiną dekoracyjną (złoty dąb,orzech itp.).

   

   

 • foto system naokienny PVC

 •  S y s t e m  p o d t y n k o w y  R K S

   

  Podtynkowy system RKS to rozwiązanie, które polecamy przede wszystkim właścicielom nowo wznoszonych budynków. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii i odpowiednich materiałów („twardy styropian”) system ten zapewnia dobrą izolację termiczną oraz akustyczną, jak również trwałość. Rolety zamocowane za pomocą skrzynki SKN montowane są na nadprożu okiennym.

   


   

   

 • foto system RKS