StartOfertaAutomatyka rolet i bram

Automatyka rolet i bram

 • Automatyka rolet

  Oferowane przez firmę Dom-Bud inteligentne systemy do automatyzacji rolet i markiz to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych klientów, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań, które można obsługiwać bez zbędnego wysiłku.

  Zautomatyzowany system Nice'a opiera się na wykorzystaniu czasowego programatora, który umożliwia ustawienie czasu i sposobu działania rolet i markiz. Czujnik reaguje na intensywność słońca i wiatru, zamykając roletę, gdy działanie tych czynników przekracza ustalone przez użytkownika limity jasności bądź prędkości wiatru.

  Nowością w naszej ofercie jest innowacyjny radiowy czujnik NiceWay Sensor, który umożliwia regulację stopnia otwarcia rolet i markiz, dostosowując je do odpowiedniego poziomu nasłonecznienia pomieszczeń. Dzięki wykorzystaniu takich rozwiązań możliwe jest zwiększenie wydajności termicznej pomieszczeń, co pozwoli na ograniczenie zużycia energii niezbędnej do utrzymania ciepła zimą.

  Czujnik NiceWay Sensor może być instalowany w dowolnym miejscu na oknie, zachowując swoją funkcjonalność.

   

   


 • foto automatyka rolet

 • Automatyka bram  W tej kategorii znajdą Państwo bogaty wybór produktów do automatycznego otwierania bram wjazdowych i garażowych. Inwestycja w automatyczne systemy to inwestycja w komfort i bezpieczeństwo domowników. Dzięki zautomatyzowanym systemom do bram mogą Państwo zyskać pewność, że domownicy (zwłaszcza dzieci i zwierzęta) będą mogli bezpiecznie przebywać na terenie posesji, bez obaw o to, że wydostaną się na ruchliwą ulicę. Oferowane przez Dom-Bud automatyczne systemy to nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają łatwe sterowanie otwieraniem i zamykaniem bramy, nawet bez wychodzenia z samochodu.  

 • foto automatyka bram