StartOfertaMarkizy

Markizy

 • Oferowane przez Dom-Bud markizy to rozwiązanie idealne przede wszystkim dla tych  klientów, którzy poszukują sposobu na zacienienie tarasu czy balkonu, choć nasze markizy świetnie sprawdzają się także do osłaniania przed słońcem i deszczem ogródków restauracyjnych i innych powierzchni komercyjnych. Niewątpliwą zaletą oferowanych przez Dom-Bud markiz jest ich solidność, trwałość i odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych, dzięki czemu zawsze doskonale się prezentują. 

 • Silver plus

  Silver plus jest markizą o lekkiej konstrukcji, dzięki czemu może być bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacienienia tarasów i balkonów średniej wielkości. Rozkładane ramiona markizy wykonane ze specjalnego stopu aluminium są zamontowane na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Łańcuch Flayera zastosowany w przegubach sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja markizy opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej, co daje pełną swobodę w  wyborze miejsca zamocowania uchwytów, a także ułatwia montaż markizy.Opcjonalny aluminiowy daszek ochrania zwiniętą tkaninę i podkreśla estetyczny wygląd całej markizy. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały.

  Możliwe wysięgi : 1,6 / 1,9 / 2,2 / 2,5 mb

  Maksymalna szerokość: 5,3 mb

 • Australia

  Markizy typu Australia doskonale sprawdzają się przede wszystkim na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajdują również zastosowanie na powierzchniach komercyjnych. Rozkładane ramiona markizy są mocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha Flayera zapewniają markizie trwałość i niezawodne działanie.Centralna podpora rury nawojowej kompensuje ugięcie rury w markizach o dużej szerokości, zapewniając dobre napięcie tkaniny.Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pełną swobodę, jeśli chodzi o wybór miejsca zamocowania uchwytów i czyni markizę bardzo łatwą w montażu.

  Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały oraz srebrny,  z wykończeniem grafitowym, beżowym lub brązowym. Istnieje możliwość zastosowania ramion krzyżowych.

  Możliwe wysięgi : 2,1 / 2,6 / 3,1 / 3,6 mb

  Maksymalna szerokość: 7 mb

 • Jamajka

  Markiza Jamajka jest połączeniem elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia długą żywotność w  warunkach intensywnego użytkowania i dlatego jest idealnym wyborem dla dużych tarasów i powierzchni komercyjnych. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach o specjalnej konstrukcji, wykonanych metodą obróbki numerycznej .Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcuch Flayera w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne, wieloletnie działanie. Dzięki centralnej podporze rury nawojowej w dużych markizach tkanina jest zawsze równomiernie napinana. Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewna swobodą w  wyborze miejsca zamocowania uchwytów i czyni markizę bardzo łatwą w montażu. Opcjonalny daszek aluminiowy zapewnia osłonę zwiniętej tkaniny. Konstrucją markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały, srebrny z wykończeniem grafitowym, beżowym lub brązowym. Istnieje możliwość zastosowania zestawu do ramion krzyżowych.

   Możliwe wysięgi : 2,1 / 2,6 / 3,1 / 3,6 /4,1 mb

  Maksymalna szerokość: 7 mb

 • Palladio

  Palladio jest elegancką markizą kasetową, która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a belka przednia domyka się szczelnie z kasetą, osłaniając zwiniętą tkaninę. Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcuchów Flayera w połaczeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne działanie. Dzięki zastosowaniu podpór sprężystych rury nawojowej w markizach, tkanina jest równomiernie napinana.Palladio łączy w sobie cechy markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej. Pozwala to korzystać w pełni z funkcjonalności markizy kasetowej, czyniąc ją jednocześnie łatwą w montażu. Konstrucją markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały, srebrny z wykończeniem grafitowym, beżowym lub brązowym.

   

  Możliwe wysięgi : 2,1 / 2,6 / 3,1 / 3,6  mb

  Maksymalna szerokość: 7 mb

 • Dakar

  Dakar to markiza, która doskonale nadaje się do zaciemnienia większych tarasów. Pełna kaseta o opływowych kształtach nadaje markizie nowoczeny elegancki wygląd, równocześnie osłaniając tkaninę i ramiona przed czynnikami atmosferycznymi. Aby dodatkowo zwiększyć ochronę tkaniny zastosowano wewnątrz kasety uszczelki zabezpieczające. W konstrukcji markizy zastosowano rozkładane ramiona ze stopu aluminium, które zamocowano na uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzyjne przeguby z łańcuchem Flayera ze stali nierdzewnej zapewniają  wytrzymałość i niezawodne działanie. Markizy o większej szerokości wyposażone są w podporę rury nawojowej, dzięki czemu tkanina napinana jest bardziej równomiernie. Konstrucja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały, srebrny z wykończeniem grafitowym, beżowym lub brązowym.

   

  Możliwe wysięgi : 2,1 / 2,6 / 3,1 / 3,6  mb

  Maksymalna szerokość: 6 mb

poprzednia
| 1 | 2 |
następna